BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 17234117

nr 1723 4117

Skrivbordslampa

Tom Ahlström & Hans Ehrich, Fagerhult, "Lucifer", ställbar, stomme i plast, fot i metall. Höjd: 53 cm ca

Kondition: bruksslitage, repor

måndag 15 september 2025
kl 18:05:47